Anasayfa B2B S.S.S İletişim English
 
 
 

Anasayfa

Kurumsal

Hakkımızda  
 
 

 
   

  

 

Domino Elektronik 2000 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütünsel çözüm esaslı, kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, bugün Türkiye’de fiber optiğe yön veren, konusunda referans alınan bir kuruluştur. Türkiye’de yaygın fiber optik kullanımı ile neredeyse aynı anda başlayan maceramız, birçok konuda Türkiye’de ilk ve tek bizim verdiğimiz hizmetler ile devam etmektedir. Her türlü konektör ve kablo tipinde fiber optik patchcord ve pigtail üretimi yaptığımız tesisimiz, yeni yapılan yatırımlarla Avrupa’nın en büyük F/O aksesuar üretim tesislerinden biri haline gelmiştir.

Hem kendi üretim olanakları, hem de yurtiçi ve yurtdışındaki diğer fiber optik kablo ve aksesuar üreticileri ile olan güçlü ilişkileri Domino Elektronik’i, fiber optik ile ilgili her türlü aksesuar ihtiyacında akla ilk gelen firma haline getirmiştir. Fiber optik montaj konusunda da Türkiye’deki en deneyimli firmalardan biri olan Domino Elektronik, montaj ve test cihazları konusunda teknolojiyi yakından takip etmektedir. Fabrikasyon pigtailler kullanılarak, son model cihazlarla splice montajı yapılmakta ve Türkiye’de sınırlı sayıda bulunan OTDR cihazları ile test ve sertifikasyonu yapılmaktadır.

Domino Elektronik, hizmet alanını fiber optik ile sınırlı tutmayan, bütün telekomünikasyon sektörüne hizmet veren bir firmadır. Deneyimli ve bilgili mühendislerden oluşan tasarım ve teknik kadrosu sayesinde veri ağları (LAN, CAN, WAN, MAN, WLAN vb.) basta olmak üzere iletişimin her türlü alanında (SCADA, CCTV vb.) tasarım ve uygulama yapabilmektedir.

Sistemin analizinden başlayarak, tasarlanması, malzemelerin üretilmesi, montajının yapılarak, aktif cihazların yerleştirilmesi ve hatta sistemin isletilmesine kadar geçen süreçte, deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet veren Domino Elektronik, bütünsel çözüm isteyen kuruluşlar için tercih sebebi olmaktadır. Dünya standartlarında verdiğimiz hizmet, bizi tercih eden firmalar açısından geri dönüsü olan bir yatırım haline gelmiştir.

   
 
   
   
 

© Domino Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. - 2009